Nowy program partnerski KAN Wspieramy Najlepszych

KAN, polski producent i dostawca systemów instalacyjnych KAN-therm, postanowił zadbać o instalatorów pracujących na systemach KAN-therm w obiektach wykonywanych na zlecenie inwestora indywidualnego. To najliczniejsza grupa instalatorów, którzy zaufali flagowym systemom KAN-therm i od lat stosują je w swoich realizacjach. Z myślą o nich KAN stworzył program partnerski z nowoczesną platformą www.wspieramynajlepszych.pl, na której instalatorzy mogą zgłaszać zrealizowane inwestycje. Każda instalacja wykonana w dowolnym systemie KAN-therm i zarejestrowana na platformie to możliwość korzystania z szeregu przywilejów na różnych etapach uczestnictwa w programie. 

Korzyści na każdym kroku

Jedną z ważniejszych gwarantowanych nagród jest karta przedpłacona, na którą uczestnicy – już po trzech zarejestrowanych instalacjach – otrzymują środki pieniężne w wysokości minimum 2% od kwoty zakupu systemu KAN-therm. Im więcej zgłoszonych realizacji, tym więcej środków na karcie, które można dowolnie wykorzystać.

Rejestracja w programie to pierwszy etap uczestnictwa, tzw. poziom Silver. Kolejne etapy to poziomy Gold (trzy zatwierdzone realizacje) oraz Platinum (dziesięć zatwierdzonych realizacji).

Indywidualne konto instalatora

Uczestnicy programu mają do dyspozycji osobiste konto z dostępem do poszczególnych poziomów Silver, Gold, Platinum, na których – w miarę rejestrowania kolejnych inwestycji – pojawiają się dodatkowe bonusy. W zależności od poziomu są to m.in. promocje na określone produkty, szkolenia i webinary, firmowe ubrania robocze, dostęp do biblioteki z atestami i certyfikatami, możliwość korzystania z wypożyczalni narzędzi Ramirent z rabatami, wsparcie techniczne, marketingowe i praktyczne, w tym wysoko cenione szkolenia montażowe,

Praktycznym udogodnieniem, przysługującym uczestnikom z poziomu Gold, jest możliwość stworzenia personalizowanej strony internetowej, ułatwiającej lepsze dotarcie do klientów. Na kolejnym  etapie – Platinum – instalatorzy mogą również korzystać z bezpłatnego doradztwa prawnego w obszarze określonej inwestycji czy rozliczeń finansowych. Przyjemnym punktem pozwalającym na zamianę uniformów roboczych w elegancki strój są eventy VIP organizowane dla uczestników programu.

Regulamin uczestnictwa w programie i dokładne omówienie poziomów Silver, Gold i Platinum znajdują się na stronie www.wspieramynajlepszych.pl