Koszyk zapytań
Ilość produktów: 0

Promocja Respol

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że zakończyliśmy II edycję programu „WYGRAJ NAGRODY Z RESPOLEM”.  Program spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem naszych Klientów. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w II edycji programu, który przygotowaliśmy specjalnie z myślą o naszych stałych Klientach, doceniając lojalność i przywiązanie do firmy Respol. Jednocześnie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich do kolejnych edycji programu.

Zasady programu są bardzo proste. Kupując produkty firm:

Afriso, Almeva, Armatura Kraków, Bmeters, Boxmet, Danfoss, De Dietrich, Enix, Flamco, Flowair, Gebo, Gras, Grundfos, HL, Husty/Syr, Idmar, Instal Projekt,  Itap, Joule, Kan, Magnaplast, Meibes, Niczuk-Metall, Odlewnia Żeliwa Zawiercie, Oventrop, Purmo, Rakoczy, Resline, Ridgid, Salus, Secespol, SFA, Stiebel Eltron, Vaillant, Verano, Viessmann, Wika, Wilo

w terminie 01.01-31.12.2017 można wygrać atrakcyjne nagrody.

 

Zwycięzcy III edycji, wybiorą się na kilkudniową wycieczkę do Toskanii , w programie m.in. Zwiedzanie fabryki Ferrari w Maranello.
N
a pozostałych uczestników czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

 

Szczegółowe informacje znajdują się w przesłanym załączniku, natomiast Regulamin Programu dostępny jest w każdym z punktów sprzedaży Respol.

 

Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w Programie „WYGRAJ NAGRODY Z RESPOLEM”.

 

Załączniki:

Skrócony Regulamin Programu


Formularz Zgłoszeniowy

 

Producenci

Newsletter

Wpisz swój e-mail jeśli chcesz być informowany o nowych promocjach.