Koszyk zapytań
Ilość produktów: 0

O sklepie samoobsługowym

Sklep dla instalatora Respol – wygoda klienta przede wszystkim

Nie każdy instalator czy firma w wykonawcza jest w stanie przewidzieć zapotrzebowanie na konkretne produkty. Gdy podczas realizacji zlecenia zapasy towarowe wyczerpią się, potrzebne jest szybkie działanie. Właśnie dlatego stworzyliśmy nasz samoobsługowy sklep dla instalatora, w którym można błyskawicznie dokupić brakujące mniejsze produkty, bez konieczności wstrzymywania prac.

To właśnie do tych klientów kierujemy ofertę – często uzupełniających ofertę, którzy nie mogą lub nie preferują gromadzenia zapasów towarowych. Nasz sklep samoobsługowy został zorganizowany w taki sposób, aby każdy z klientów mógł szybko i sprawnie skompletować cały system, którego wymaga realizowany przez niego projekt. Wiedząc, że wpływ na to ma układ alejek, ekspozycja produktów, ale i fachowe doradztwo, zadbaliśmy, by wszystkie te elementy znalazły się w naszym sklepie.

Jeżeli potrzebujesz jakiegoś produktu, zgłoś to naszym doradcom – wszelkie uwagi ze strony odwiedzających są mile widziane. Chcemy, by nasi klienci współtworzyli z nami nasz punkt samoobsługowy, ponieważ to dla ich wygody powstał. Zajrzyj do nas i przekonaj się sam, jak łatwo i szybko możesz dokupić brakujące towary!

Sklep samoobsługowy Respol mieści się w Warszawie przy ul. Bukowieckiej 73 i jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 18:00, a także w soboty od 8:00 do 14:00. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu sprawdzenia dostępności poszukiwanych produktów – tel. 22 519 99 53 lub 54.Producenci